ManpowerGroup s.r.o.

ManpowerGroup je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Našim klientům nabízíme kompletní pokrytí zaměstnaneckého a obchodního cyklu - nalezení zaměstnanců na dobu neurčitu i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing i poradenství v personální oblasti.

Jsme skutečnými odborníky ve svém oboru. Pomocí vlastních výzkumů sledujeme globální i lokální trendy v měnícím se světě práce. Snížením nákladů na všech úrovních se snažíme zvýšit produktivitu zlepšením kvality a efektivnosti našich klientů. Ti se pak mohou plně koncentrovat na své hlavní obchodní aktivity. Celosvětová síť Manpower tvořená 3 900 kancelářemi v 80 zemích a oblastech plní ročně potřeby 400 000 zákazníků. Jsou jimi nejen malé a střední podniky ve všech odvětvích průmyslu, ale i největší světové nadnárodní korporace.

V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro 8500 zaměstnanců, které naši konzultanti vyhledali a umístili k našim klientům. Díky 25 pobočkám se nám tak v roce 2011 podařilo najít 19 000 spolupracovníků pro 1200 našich klientů.

Aktuální práce a brigády

Ostrava

Frýdek - Místek

Olomouc

Pardubice

České Budějovice

Hradec Králové

Písek

Ústí nad Labem

Kutná Hora

Zlín

Kladno

Opava

Příbram

Karviná

Brno

Prostějov

Strakonice

Mladá Boleslav

Šumperk

Český Krumlov

Prachatice

Jihlava

Beroun

Chomutov

Louny

Přerov

Praha

zobrazit vše

Kolín

Tábor

Pelhřimov

Plzeň

Náchod

Vyškov

Praha - východ