Projektový inženýr kvality

Hledám nového kolegu do týmu projektových kvalitářů - stávající kolegyně se nám v rámci firmy posouvá a my potřebujeme najít stejně šikovnou náhradu!

Na kvalitu si u nás potrpíme, hledáme tedy někoho se zkušenostmi z automotive, koho problémy nerozhodí a naopak je dokáže napravovat či jim předcházet. Pokud tedy máte praxi v rámci kvality, pojmy typu FMEA či PPAP pro Vás nejsou španělská vesnice a setkali jste se i třeba s auditováním dle norem IATF, jste náš člověk!

Náplň práce:

• práce v projektovém týmu vč. vývoje

• zodpovědnost za kvalitu nových projektů

• implementace a dohled nad dodržováním stanovených procesů

• procesy schvalování a uvolňování do výroby

• zjišťování neshod a návrhy nápravných opatření

• komunikace s kolegy v rámci projektů

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání

• technický background

• praxe v automotive (znalost IATF)

• znalost metod a nástrojů projektové kvality (PPAP, FMEA, 8D atd.)

• AJ komunikativní

• řp. B

• dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

• stabilní práci s podporou skvělých kolegů

• 5 týdnů dovolené

• flexibilní pracovní dobu s možností částečného home office po zapracování

• dotované stravování

• příspěvek na penzijko

• benefitní systém Cafeterie

• vzdělávací kurzy a další školení

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 45 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Pardubice
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓