Vedoucí dispečinku

Máte zkušenosti v oboru řízení kamionové dopravy? Praxi ve vedení týmu? Hledáte nové perspektivní a dlouhodobé uplatnění?
Pro pobočku v rámci Královéhradeckého kraje hledáme nového Vedoucího dispečera!
Náplň práce:

• řízení menšího týmu dispečerů
• organizace a správa flotily aut
• komunikace se zákazníky
• zodpovědnost za celkové výsledky svěřeného úseku

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v kamionové dopravě
• zkušenosti s vedením lidí
• selský rozum a smysl pro pořádek
• přirozená autorita
• schopnost komunikace se zákazníky
• flexibilita a samostatnost

Nabízíme

• stabilní práci s kompletním zaškolením
• služební automobil i k soukromým účelům
• příspěvek na penzijko
• příspěvek na stravování
• a další odměny a benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Hradec Králové
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.