Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: základní oživování a sestavování desek plošných spojů.

Požadavky: střední odborné vzdělání - vyučení v oboru elektrotechnika nebo příbuzném, časová flexibilita, mechanická zručnost, základní přehled o elektronických součástkách.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti, velkou škálu firemních benefitů (kafeterie, vyšší příspěvek na obědy, věrnostní prémie, kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, finanční bonus na konci roku a další), odpovídající mzdové ohodnocení, práci v příjemném prostředí, pružnou pracovní dobu, možnost profesního růstu a vzdělávání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail:

Pracoviště: Hronov, Hronov
Datum nástupu: 20.05.2024
Mzda: 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓