graf-profil
Vedoucí údržby - Mladá Boleslav
Informace

Náplň práce:
• Řízení odborných a technologických postupů prací všech integrovaných
facility služeb (Technická Správa Budov, ostatní podpůrné služby)
• Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů,
všech druhů služeb na objektech zákazníka, v souladu s platnými zákony,
firemními předpisy a smluvními vztahy
• Dodržování BOZP a PO, dalších souvisejících zákonů a interních předpisů
společnosti
• Provádění kontrol kvality poskytovaných služeb podle Smlouvy s klientem
• Spolupráce na interním auditu zakázek a dohled nad realizací případných
nápravných opatření
• Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS,QMS atd.
• Spolupráce na přípravě rozpočtu a zodpovědnost za jeho plnění
• Kontrola měsíčních ekonomických výsledků, zodpovědnost za plán a realizaci
nápravných opatření v případě nenaplnění rozpočtu
• Schvalování objednávek a kontrola dodržování technologické kázně
(objednáváno u určených dodavatelů)
• Řešení žádostí, případně stížností, zákazníka nebo zaměstnance
• Zodpovědnost za hodnocení spokojenosti zákazníka a nastavení akčních
plánů pro další zlepšování

Nástup dle domluvy.

Co od Vás očekáváme
• SŠ technického směru
• Praxi a orientaci v problematice
• Praktickou zkušenost s vedením lidí, komunikativnost a asertivitu
• Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám
• Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a
profesionalitu
• Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
• Dobrou znalost práce s MS Office
Co Vám nabízíme
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Samostatnou, odpovědnou pozici
• Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti
• Stravenky
• PC a telefon

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem přes odpovědní formulář.
Datum nástupu:
Ihned
Mzda:
Dle dohody
Počet míst:
5
Úvazek:
Plný
Minimální vzdělání:
Vyučen
Inzerent:
Agentura
Firma:
Lokalita:
Mladá Boleslav
ID inzerátu: 2116792    Zobrazeno: 24 x    10.01.2017

Sdílejte pracovní nabídku...