Informace o pracovním místě

Firma: World work agency s.r.o.

Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: základní

Benefity: dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování

Vhodné i pro: osoby bez praxe, uprchlíky z Ukrajiny, absolventi

Co Vás čeká:

*práce na plný úvazek

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* třísměnný provoz, možnost přesčasů

* čisté nehlučné prostředí

* moderní výroba

* lehká práce zaměřená na manuální zručnost

* možnost kariérního růstu od montážních dělníků po konečné kontroly, duální

kontroly, teamleadery, manipulanty, skladníky

* práce vhodná pro muže a ženy

Co požadujeme:

* minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola

Co vám můžeme nabídnout:

* po zkušební době příspěvek na bydlení a dopravu. Každý zaměstnanec si tedy pouze doplácí 2.000 -4.500 Kč za bydlení (záleží na druhu ubytování – ubytovna nebo apartmány) a +- 500 Kč na dopravu (dle lokace ubytování)

* v případě vlastního bydlení příspěvek na bydlení až 3000 Kč čistého/měsíc

* jistotu stabilního zaměstnání

* 5 týdnů dovolené * možnost záloh na mzdu

* dostupnost na pracoviště v místě bydlení

* profesionální přístup a servis našich koordinátorů

Mzda je uváděna v čistém a nejsou zde žádné skryté poplatky ani srážky, na které by nebylo předem upozorněno.

Požadujeme

spolehlivost, zodpovědnost

Pracoviště: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 130 - 160 Kč/hod.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Zadavatel: Klára Krajníková
Lokalita: Mladá Boleslav
Zavolat: Zobrazit kontakt 608548329
World work agency s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓