Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:

- obsluha plnících linek (nastavení, seřízení a kontrola správné činnosti linky)
- manuální práce při plnění, etiketování, balení výrobků a jejich ukládání
- zodpovědnost za správné vypsání výrobní dokumentace
- zodpovědnost za pořádek na pracovišti

Požadujeme:

- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- aktivní přístup k práci
- pečlivost, spolehlivost
- zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- příspěvek na stravování, masáže
- příspěvek na pracovní oděv
- zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaných 12ti měsících
- jednosměnný provoz (výhledově v plánu dvousměnný provoz ranní/odpolední směna)

Pracovní doba: pondělí - pátek v čase 6:00 - 14:30 hod.

Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na email:

Pracoviště: Horušice, Horušice
Datum nástupu: 13.05.2024
Mzda: 20 000 - 23 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...