Laborant/ka

Jste samostatní, komunikativní a pečliví? Rádi přijímáte výzvy? V současné době rozšiřujeme náš tým a obsazujeme pozici Laborant/ka. Chcete-li dělat pro jednu z nejznámějších značek světa dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

- měření, vyhodnocování a zadávání laboratorních parametrů výrobku
- práce s HPLC a dalšími moderními přístroji
- kontrola vzorků
- dodržování technologických postupů
- spolupráce s ostatními odděleními (výroba, údržba, sklad)

Požadujeme

- středoškolské vzdělání (zaměření chemie)
- výhodou VŠ vzdělání (chemický či potravinářský směr)
- zkušenost z laboratoře vítána
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
- anglický jazyk výhodou (možnost kariérního růstu)

Nabízíme

- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilitu v mezinárodní firmě
- otevřenost, týmovou spolupráci a neformální vztahy
- krátký/dlouhý týden (ranní/noční)
- 5 týdnů dovolené, sick days, cafeterie
- příspěvek na penzijní připojištění
- multisport karta

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 29.04.2024
Mzda: 30 500 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Petra Tyrnerová
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 778705044
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)