Co děláme

Jsme globálním lídrem v oblasti personálních služeb. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

 

Příběhy:

obrazek

Dominika Kopcová - Internal Trainer & Process Analyst

Co bych na Randstadu vyzdvihla je určitě firemní kultura a vztahy s kolegy. I když jsme mezinárodní firma, nefungujeme jako klasický korporát, ale snažíme se pracovat jako jeden tým, a to nehledě na to, jestli se jedná o management nebo řadové zaměstnance.

obrazek

Gabriela Potůčková - Branch Manager

Já vnímám Randstad jako zaměstnavatele, který se o svoje lidi stará, motivuje je a pracuje s nimi, posouvá talenty vpřed a nabízí neomezené možnosti. Navíc si vážím profesionálního přístupu, se kterým každý z kolegů přistupuje ke klientům a kandidátům. Není hezčí věc než slyšet, že Randstad dělá svoji práci poctivě, pečlivě a drží se mezi špičkou v rámci personálních agentur. Každý den mě tu neskutečně naplňuje, obohacuje a práce mě prostě baví.

Proč pracovat u nás?

  • velký výběr volných pozic od různých zaměstnavatelů na jednom místě
  • péče konzultanta - příprava na pohovor u zaměstnavatele, zpětná vazba, pomoc s vaší kariérou
  • získáváte přístup k užitečným informacím o pracovním trhu

 

Nechte se při hledání nové práce inspirovat naším videoprůvodcem. Poradíme vám, jak si napsat skvělý životopis, jak se připravit na pohovor i jak se vypořádat se všetečnými otázkami personalistů nebo co si vzít na sebe.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmanova 26/15
Praha 1 - Nové Město, 110 00
IČO: 08025851
http://www.randstad.cz/

logo firmy: Randstad HR Solutions s.r.o.