Pro našeho významného klienta, stabilní a rozvíjející se retailovou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: Vedoucí skladu – jr.
Pozice je na směnný provoz – ranní/odpolední, 1x za 3týdny sobota dopoledne.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Vedení, hodnocení a motivování pracovního týmu
Zodpovědnost za každodenní správu a řízení skladových zásob (příjem, výdej)
Zodpovědnost za vykrytí skladu zalistovaným sortimentem
Zodpovědnost za včasné objednávání zboží a komunikace s dodavateli
Zodpovědnost za BOZP a PO
Vyřizování reklamací

Požadujeme

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Min. SŠ vzdělání
Praxe v oboru (rychloobrátkové zboží) min.1 rok
Komunikativní znalost NJ výhodou (ale není podmínkou)
Trestní bezúhonnost
Samostatnost, spolehlivost, schopnost vést kolektiv a dobré komunikační schopnosti
Znalost práce na PC – především MS office

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy na Praze 10
Perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti
Občerstvení na pracovišti
Sick days
Možnost dalšího vzdělávání
Stabilní a příjemný tým kolegů
Pravidelné roční navyšování mezd, prémie/vánoční bonusy
Práci na HPP
Nástupní plat: +/- 30.000,- Kč, po zapracování 35.000,- Kč

Pracoviště: centrála, Praha 10
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Agentura Salvia, s.r.o.
Zadavatel: Jana Mašková
Lokalita: Praha
Agentura Salvia, s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓