Servisní technik kompresorů (m/ž)

Ovládání technologie, inovace a údržba - to všechno a mnohem více v naší vzrušující pracovní výzvě.

Pokud toužíte po práci, která přináší smysl a výzvy, jste na správném místě. Pro významného klienta hledáme vášnivého servisního technika pístových a šroubových kompresorů a příslušenství kompresorových stanic

Co Vás čeká?

- servis a oprava pístových a šroubových kompresorů a příslušenství
kompresorových stanic
- nastavování (programování) nadřazených systému regulage GD Connect 4 a 12
- uvádění zařízení do provozu - start up / instalace dohledových aplikací GD
ICONN
- drobné instalační práce - připojení elektra a stlačeného vzduchu
- čištění a diagnostika tepelných výměníků = rekuperace tepla
- servis a opravy zařízení ve firmách působících v regionech Praha a Střední
Čechy.

Požadujeme

- elektrotechnické vzdělání, vyhláška NV 194/2022 Sb. (dříve §50/1978 Sb.)
- manuální zručnost a zájem o techniku
- zkušenost na obdobné pozici
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelskou znalost PC (GD Repsnet, QR code APP)

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- práce na HPP
- zázemí stabilní společnosti
- smysluplná práce a příjemná atmosféra
- výjezdy z domova
- služební telefon, tablet i automobil
- možnost firemního vzdělávání, jazykové kurzy
- flexibilní dovolenou a sick days
- Multisport karta či firemní ZOO karta
- stravenky

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 23.04.2024
Mzda: 45 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Veronika Veverková
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 734490690
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓