Servisní technik tepelných čerpadel (m/ž)

Přidejte se k nám a staňte se klíčovým členem našeho týmu jako servisní technik tepelných čerpadel!

Hledáme nadšeného jedince, který touží být součástí dynamické a přátelské pracovní rodiny našeho klienta. Pokud máte zkušenosti v oblasti servisu tepelných čerpadel nebo chladících zařízení, přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který se neustále rozvíjí a nabízí svým klientům ty nejlepší služby.

Připravte se na zajímavé výzvy a možnost osobního růstu!

Co Vás čeká?
- provádění servisních prací, oprav a diagnostiky tepelných čerpadel a chladících zařízení
- instalace drobných zařízení včetně elektroinstalací a pájení
- čištění a diagnostika tepelných výměníků
- výjezdy ke klientům a zákazníkům po Praze a ve Středních Čechách
- reprezentace společnosti v daném regionu

Požadujeme

- elektrotechnické vzdělání, vyhláška NV 194/2022 Sb. (dříve §50/1978 Sb.)
- manuální zručnost
- zkušenost na obdobné pozici a zkušenost s tepelnými čerpadly
- certifikát pro údržbu a servis zařízení F-plynů je výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- práce na HPP
- zázemí stabilní společnosti
- smysluplná práce a příjemná atmosféra
- výjezdy z domova
- služební telefon, tablet i automobil
- možnost firemního vzdělávání, jazykové kurzy
- flexibilní dovolenou a sick days
- Multisport karta či firemní ZOO karta
- příspěvek na stravování

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 23.04.2024
Mzda: 45 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Veronika Veverková
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 734490690
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓