„Ideální práce ve Vašem městě“

Akviziční a marketingový specialista

firma: Bohemian Estates International s.r.o.>>

Prosperující a stabilní společnost působící přes 10 let v oblasti správy investičních nemovitostí hledá pro posílení teamu vhodné kandidáty/ky na pozici Marketingový a akviziční specialista.

Náplň práce:
• akvizice nových klientů, obchodní činnost a vyjednávání s partnery a mezinárodními investory
• tvorba a organizace marketingových kampaní, reklamy a PR značky

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobrou znalost AJ, ČJ - každodenní využívání
• pracovní zkušenosti v oblasti obchodu, marketingu či nemovitostech výhodou
• dobrá znalost MS Office, zejména Excel
• velmi dobré obchodní schopnosti
• komunikativnost, asertivitu, samostatnost, spolehlivost, serióznost, flexibilitu
• vysoké pracovní nasazení
• reprezentativní vystupování

Nabízíme

• velmi dobré finanční ohodnocení (základní plat + provizní motivační složka)
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• práce se zahraniční klientelou
• možnost každodenní praxe cizího jazyka
• zajímavé zaměstnání v příjemném kolektivu
• možnost osobního i profesního růstu
• jazykové kurzy

ADRESA PRACOVIŠTĚ: V háji 1092/15 , Praha 7
DATUM NÁSTUPU: Ihned
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: Bohemian Estates ...
LOKALITA: Praha
  • ID INZERATU: 2117531
  • VLOŽENO: 11.01.2017
  • ZOBRAZENO: 39

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓