Hledáte stabilní dlouhodobé zaměstnání v přátelském kolektivu? Jste manuálně zručný/ná a nevadí Vám pracovat ve 3-směnném provozu? Pak máme práci právě pro vás!

Náplň práce

- Výroba komponentů a celků na stroje pro výrobu el. energie (statorové a rotorové vinutí generátorů)
- Nepožadujeme praxi - zájemci projdou kompletním zaškolením.
- Práce s ručním nářadím podle tech. dokumentace.

Požadujeme

- SOU - výuční list
- Spolehlivost, flexibilita, chuť učit se novým věcem,
- Manuální zručnost - rádi Vás zaučíme;

Nabízíme

- Mzda 36 900 - 45 000 Kč
- Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti;
- Čtvrtletní prémie;
- Stravenkový paušál 85,-Kč/den;
- Odborný a kariérní růst;
- Pracovní dobu 7,5 hodiny denně.;
- Dovolená ve výši 5 týdnů ročně;
- Ubytování
- Týdenní zálohy ze mzdy

Nástup dle domluvy.

Budeme se těšit na Vaše životopisy, nebo nás můžete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

Pracoviště: Doudlevecká 11, Plzeň
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 36 900 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: People Facility s.r.o.
Zadavatel: Markéta Dvořáková
Lokalita: Plzeň
Zavolat: Zobrazit kontakt 778500303

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓