Máte chuť podílet se na výrobě cukru v jednom ze 7 cukrovarů v Česku? Hledáte nové výzvy a máte chuť naučit se vyrábět cukr?

Chcete se stát cukrovarníkem? V době cukrovarnické kampaně povedete tým pracovníků podílejících se na výrobě cukru. V období mimo řepnou kampaň se budete řídit údržbu přidělené části technologie.

Cukr, na jehož výrobě se budete podílet, je dodáván významným českým i nadnárodním výrobcům potravin. Uvidíte jej také na pultech obchodních řetězců.

Co budete dělat?

• řízení směny v řepné kampani (září - leden)

• od února do srpna jen ranní směny

• zpracování plánu a řízení údržby technologického zařízení

• vedení kolektivu pracovníků realizujících údržbu přidělené technologie

• dohled nad dodržováním norem, kvality a environmentu

Požadujeme

• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe v technickém oboru

• praxe na vedoucí pozici výhodou

• technické dovednosti

• organizační, rozhodovací schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené

• příspěvek na závodní stravování

• zaměstnanecké benefity

• mobilní telefon i pro soukromé účely

Pracoviště: Maloprosenská 238, Prosenice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
Zadavatel: Ing. Yveta Sommerová
Lokalita: Přerov
Zavolat: Zobrazit kontakt 601029029
Hanácká potravinářská společnost s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)