VHODNÉ I PRO OZP. NECHODIT na pracoviště, první kontakt telefonicky nebo emailem! Telefonicky v době 8:00-15:00 hodin na č. nebo e-mailem

Co vás čeká:
- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách - železniční stanice
- komunikace s uchazeči o zaměstnání
- práce s interním systémem
- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)
- evidence a kontrola odpracovaných hodin
- zpracování podkladů pro provozního manažera

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- praxe na pozici dispečera minimálně 2 roky
- zkušenost s úklidy drah SŽDC velkou výhodou
- organizační dovednosti a zkušenosti při jednání s uchazeči
- zpracovávání podkladů k docházkám zaměstnanců v interním systému
- znalost personálních postupů a zkušenosti při náboru nových pracovníků
- spolehlivost, samostatnost, loajalita
- řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení
Předpokládaný nástup: IHNED

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓