Pro našeho klienta hledáme nové kolegy, kteří by pracovali na pozici Warranty Engineer. Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se na nás obrátit!

Náplň práce:

analýza reklamovaných dílů, zpracování 8D hlášení a reportingu
organizace měření a vyhodnocení specifikovaných charakteristik výrobků
sjednávání technických faktorů se zákazníky na pravidelné bázi za reklamované výrobky
komunikace s výrobními/zákaznickými týmy a vnitropodnikovými odděleními za účelem přípravy podkladů
jednání se zákazníky o výši technických faktorů, správa nákladů spojených s reklamacemi
vedení přehledů záručních ukazatelů na určené výrobkové divizi
analýza příčin za využití nástrojů kvality, podpora zavedení nápravných opatření

Požadujeme

praxi na obdobné pozici (oblast automotive výhodou)
orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k práci
znalost nástrojů řízení jakosti, orientace v technické dokumentaci
komunikativní znalost anglického jazyka
rozhodování na základě faktů a dat, schopnost argumentace a efektivní komunikace
VŠ/SŠ vzdělání – výhodou technický směr
zájem o další vzdělávání a odborný růst, ochota cestovat

Nabízíme

práce v moderním pracovním prostředí
flexibilní pracovní doba
home-office
profesní růst
možnost zahraničních stáží
bonusy
příspěvek penzijní připojištění a životní pojištění
příspěvek na dopravu
školení a workshopy
stravenky
firemní jesle a školka
5 týdnů dovolené
flexibilní systém elektronických benefitů
zvýhodněné mobilní tarify

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: CPL Jobs s.r.o.
Zadavatel: Olga Ježdíková
Lokalita: Ostrava