1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po-Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.:, e-mail:

Požadujeme: Zkušenosti s 3D měřením. Prosotorovou představivost, schopnost čtení výkresové dokumentace. Znalost měřidel a práce s měřidly. Znalost angličtiny výhodou. Samostatnost, pečlivost, schopnost rozhodovat se. Znalost práce na PC.

Náplň práce:

Provádění rozměrové a vizuální kontroly výrobků.

Obsluha 3D měřidích strojů - měření dílů.

Hodnocení a kontrola kvality na základě śouladu s výkresovou dokumentací.

Vystavování záznamů z kontrol a měřicích protokolů.

Výstupní kontrola.

Úzká spolupráce s technickým oddělením.

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání v české výrobní společnosti s tradicí

Práce na hlavní pracovní poměr

Pouze ranní směny.

Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem

Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, firemní akce, flexibilní pracovní dobu.

Nástup: dle domluvy.

Pracoviště: Ostrava, Ostrava
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓