Výroba léčiv, BEZ PRAXE - získej až 32 000,- Kč/měsíc. Obor s budoucností

Chcete začít svou kariéru v moderním provozu? Toužíte po práci, která má smysl? Přidejte se k nám!

Náplň práce:
- Obsluha poloautomatické výrobní linky
- Práce s výrobním systémem
- Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- Dodržování zásad "správné výrobní praxe"
- Používání osobních ochranných pomůcek

Požadujeme

Délka směny 8 hodin, směnnost
Minimální věk 18 let
Základní počítačové znalosti
Schopnost pracovat samostatně
Pečlivost při práci

Nabízíme

Atraktivní mzdové ohodnocení: základní hrubá mzda 25 000 - 27 000,- Kč/měsíc
Roční bonus až 7%
Příspěvek na stravování: 82Kč/8h směna, výběr ze 4 jídel!
Příplatek za ochranné pomůcky: 8-24 Kč/hod
5 týdnů dovolené
Jistota zaměstnání a zázemí nadnárodní společnosti
Práce v čistém a klimatizovaném prostředí
Skvělá dopravní dostupnost: vlaková zastávka 2 minuty chůze, autobusová zastávka hned vedle závodu

Nástup od 2. května 2024, nebo dle domluvy.

Pokud Vás tato práce zaujala, zašlete nám svůj životopis. Následně se domluvíme na osobní schůzce, kde Vám ukážeme výrobní prostory a společně vybereme pracovní místo, které bude pro Vás nejvhodnější!

Pracoviště: Ostravská 305/29, Opava
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 25 000 - 27 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Martina Radová
Lokalita: Opava
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444904
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓