Hlavní operátor mzda až 45 000Kč!

Hledáte novou pracovní příležitost s nadstandardní mzdou až 45 000 Kč? Chcete se podílet na tvorbě kvalitních produktů ve významné firmě, která Vám nabídne stabilní zázemí a prostor pro profesní rozvoj? Pak neváhejte a připojte se k nám jako hlavní operátor výroby.

Co Vás čeká

 - vedení menšího týmu  a zajištění plynulého chodu výroby

 - obsluha a údržba strojů, zaznamenávání výrobních údajů

 - kontrola pracovních procesů

 -práce ve třísměnném provozu od pondělí do pátku

Požadujeme

 - samostatnost a zodpovědnost

 - vyučení nebo maturita v oboru strojírenství nebo techniky

 - uživatelská znalost PC

 - ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

 - nadstandardní mzdu: 35 000 - 45 000 Kč měsíčně

 - nástup přímo do kmene

 - pravidelné navyšování mezd

 - příspěvek na dopravu

 - dobrá dostupnost z Opavy

Jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pracoviště: Hradecká 222, Hradec nad Moravicí
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Klaudie Kuchaříková
Lokalita: Opava
Zavolat: Zobrazit kontakt 705837211
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓