Seřizovač CNC strojů (až 50.000 Kč) m/ž

Jste nadšený technický typ, který uvítá stabilní zaměstnání se mzdou až 50 000 Kč/měsíc? Uvítáte práci na směny, 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, práci ve kmeni a mnoho dalšího? Pak hledáme právě vás.

Náplň práce:
- zodpovědnost za správnou obsluhu a seřízení CNC strojů
- provádění údržby a výměny nástrojů na strojích a korekce programů
- pravidelná kontrola a hodnocení kvality výrobků v souladu s předepsanými standardy
- identifikace a řešení potenciálních problémů v průběhu výroby
- zajišťování, že veškerá práce probíhá v souladu s předepsanými standardy a normami

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání s technickým zaměřením (ideálně ve strojírenství nebo elektrotechnice)
- schopnost pracovat s technickými výkresy a dokumentací
- zkušenosti s používáním měřidel
- schopnost práce v nepřetržitém provozu
- samostatnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

- základní mzdu 30 000 Kč/měsíc (bez příplatků pro absolventa) až 50 000 Kč/měsíc (pro seniorní)
- příplatek na základě dosažených výsledků
- 13. mzdu
- nadstandartní dovolená 5 týdnů
- možnost čerpat placené volno v případě nemoci (2 dny "sick days")
- finanční podpora pro zaměstnance při stravování v zaměstnanecké jídelně
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost účasti na preventivních programech a aktivitách
- bezpečné prostředí
- nástup možný ihned

Pracoviště: 1, Rychnov nad Kněžnou
Datum nástupu: 19.04.2024
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Adéla Chaloupková
Lokalita: Rychnov nad Kněžnou
Zavolat: Zobrazit kontakt 778885620
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓