Informace o pracovním místě

Kontakt: Špačková Gabriela, tel.:, e-mail:
Schůzky sjednat předem.Telef. 10:00 - 14:00 h.
PD 9:00 - 17:00 h.
Náplň práce:
-zpracovávání a koordinace celého procesu konferenční akce (přijímání a zpracovávání poptávek, vytváření nabídek, vyhotovování cenových kalkulací, jednání s klientem, prezentace konferenčních prostor, příprava a uzavírání smluv, koordinace ostatních středisek, příprava a předání prostor, koordinace a dohled nad realizací akce, převzetí prostor, vypořádávání škod po akci, vyúčtování akce)
-částečná obchodní činnost, částečná administrativní činnost, částečná banketní činnost, organizační činnost
- spolupráce s dalšími středisky podílejícími se na realizaci akce
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- praxe na stejné nebo podobné pozici ideálně v hotelu
-komunikativnost a reprezentativní vystupování
- organizační schopnosti a časová flexibilita
- pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup
- orientace v základních pojmech technických náležitostí konferenčních prostor
-komunikativní znalost angličtiny
Výhodou pro Vás je:
- chuť podílet se na konání zajímavých společenských akcí
- kreativní myšlení
Co Vám můžeme nabídnout:
- zkušeného parťáka
- stanete se součástí týmu zajišťujícího velkou část významných akcí v kraji včetně KVIFF
- poznáte zajímavé osobnosti
- firemní benefity
- zázemí stabilní společnosti a férové zacházení

Nástup je možný od května 2024

Pracoviště: Karlovy Vary, Karlovy Vary
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.