Informace o pracovním místě

Hledáme brigádníka na práci online.

Náplň práce, pravomoce a odpovědnosti:

do pobočky Step IT Academy hledáme příjemného a aktivního kolegu do našeho týmu. Prvořadá je chuť učit se nové věci a neustále se zlepšovat. Všechno ostatní ti zajistíme my.
Na této pozici tě čeká: telefonická a mailová komunikace se zájemci o IT kurzy a jejich prezentace se zaměřením na výsledek a práce se systémem pro správu zákazníků, péče o kompletní klientskou agendu.
Náš příští kolega musí rád komunikovat s lidmi a být proaktivní a zaměřený na cíl.
Vyžadujeme praxi v přímé komunikaci s klientelou minimálně 1 rok.
Výhodou je přehled v informačních technologiích, není to však podmínkou.
Důležité je pro nás, abys ke své práci přistupoval zodpovědně, a abychom se na tebe mohli spolehnout.

Výhodou je flexibilní čas mezi 14:00 - 18:00 hod v pracovní dny, 16 - 20 hodin týdně, od 175 CZK brutto na hodinu.

Informace o výběrovém řízení:
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání životopisu v českém jazyce.

Všem uchazečům předem děkujeme za projevený zájem.
Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří vyhovují zadaným požadavkům.
Děkujeme za pochopení.

Požadujeme

- svědomitost
- pečlivost
- časovou flexibilitu v době 14:00 - 19:00

Nabízíme

- od 175 CZK do 250 CZK brutto na hodinu
- příjemné pracovní prostředí

Pracoviště: Online, Brno
Termín brigády: Ihned
Mzda: 175 - 250 Kč/hod.
Počet míst: 1
Vhodné i pro: OSVČ
Firma: itStep Brno s.r.o.
Zadavatel: Dana Štípková
itStep Brno s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.