Co děláme

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě.

 

Naše vize: Snažíme se zákazníkům nabídnout zboží a služby, které povedou k jejich spokojenosti po všech stránkách. Této hlavní vizi podřizujeme veškerou naši činnost.

 

Najdete u nás kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

 


Naše přednosti:


Příznivé ceny a dobrá kvalita.
Široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů.
Cenová garancezaručujeme, že stejné zboží ve stejné kvalitě nekoupíte v jiné kamenné prodejně v ČR výhodněji.
• Většina sortimentu je ihned na skladě – prakticky všechen nábytek si můžete okamžitě odvézt.
• Nabízíme rozmanitý design nábytku, který uspokojí vkus široké škály našich zákazníků.
Profesionální personál – zaměstnance pravidelně školíme, díky tomu budete vždy obslouženi odborníky.

  

Proč pracovat u nás?

Náš tým pro Českou Republiku tvoří už několik stovek zaměstnanců a stále rosteme. Hledáme nové talenty, kteří by náš tým rozšířili a posunuli nás dál. Díky tomu, že se česká pobočka těší vysoké míře nezávislosti, můžeme nabízet celé spektrum různých zaměstnání. Mohou u nás nalézt práci nejen odborní poradci zákazníka, skladníci, vedoucí pracovníci, administrativa, ale i mnoho dalších profesí, které potřebujeme ke svému rozvoji a fungování úspěšné společnosti na českém trhu.

 

Tak, jako by každá velká a úspěšná společnost měla, ve Scontu vytváříme lidské pracovní prostředí. Věříme, že každý zaměstnanec přímo ovlivňuje náš úspěch a růst. Nabízíme škálu zaměstnaneckých benefitů a za věrnost a dlouhodobou spolupráci, nabízíme našim zaměstnancům i týden dovolené navíc. 


Pokud jsme Vás zaujali a hledáte novou karieru a solidního zaměstnavatele, podívejte se na možnost kariéry u společnosti SCONTO Nábytek. Možná Vás oslovíme svojí nabídkou volného pracovního místa a spolu s námi se budete podílet na vytváření domova pro další generace našich zákazníků.

 

Sconto Nábytek, s.r.o.

Jeremiášova 947/16
Praha, 155 00
IČO: 25723944
http://www.sconto.cz/

logo firmy: Sconto Nábytek, s.r.o.