Co děláme

Dceřiná společnost jedné z největších německých personálních agentur s 25ti letou tradicí, Hofmann Personal, v Plzni známá po 17 let pod úspěšnou hlavičkou Wizard. Člen prezidia Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS), Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory (DTIHK), držitel certifikátu ISO 9001.

Příběhy:

obrazek

6 tipů pro efektivní přípravu životopisu pro práci ve výrobě nebo ve skladu

Hledáte práci ve výrobě nebo ve skladu? Dobrý životopis je to první, co vám pomůže dostat se k vyhlédnuté pozici. Tady je pár tipů, jak si ho napsat tak, aby zaujal personalisty.

obrazek

Moderní příprava na pracovní pohovor: Krok za krokem

Příprava na pohovor do společnosti, o kterou máte velký zájem, vám může pomoci nejen zdůraznit své dovednosti a zkušenosti, ale také ukázat, že jste schopni přizpůsobit se moderním trendům pracovního trhu. Jak ale začít?

Proč pracovat u nás?

Krok směrem k novým pracovním příležitostem.

Hledáte dlouhodobou stabilní práci nebo se jen poohlížíte po krátkodobém přivýdělku? Neváhejte nás kontaktovat a my vám najdeme práci dle vašich přání! Díky dlouholetým zkušenostem a působení na pracovním trhu máme přehled o větších i menších zaměstnavatelích a dle vašich individuálních potřeb vám dokážeme nabídnout ty nejzajímavější volné pozice a takového zaměstnavatele, který bude odpovídat vašim představám i hodnotám. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a společně s ním hledáme to nejlepší možné řešení.

Individuální přístup

Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a postaráme se o vás s maximální péčí, protože věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na spokojenost a úspěch našich pracovníků.

Spravedlivé mzdové podmínky

Zaručíme vám stejné pracovní a mzdové podmínky, jako mají kmenoví zaměstnanci klienta na stejné pozici. Jedná se tedy nejen o stejnou mzdu, prémie či bonusy, ale také například o služby poskytované v oblasti stravování či délku dovolené. 

Široká síť kontaktů

Máme 11 poboček po celé České republice a širokou síť kontaktů na straně zaměstnavatelů. Nabízíme stovky pracovních pozic napříč všemi obory včetně kariérního poradenství.


Hofmann Wizard s.r.o.

Prešovská 201/4
Plzeň, 301 00
IČO: 25236016
http://www.hofmann-personal.cz/

logo firmy: Hofmann Wizard s.r.o.