Co děláme

Jsme personální společností od roku 2007 s tradicí na českém, německém a od roku 2013 i slovenském trhu. Disponujeme profesionály v oboru, kteří jsou “nosníkem” naší společnosti a díky nimž jsme schopni nejen zabezpečit kvalifikovaný personál našim partnerů, ale i pomoci najít práci uchazečům o zaměstnání.

Úspěch začíná správným výběrem, my Vám s tím pomůžeme! Nabízíme Vám široký výběr pracovních příležitostí, které denně aktualizujeme. Je občas těžké orientovat se na trhu práce, jsme schopni najít Vám práci na míru!

Příběhy:

Rozhovor s Michalem Havelkou z agentury JOB LEADER CZECH s.r.o.

Michal Havelka zastává v agentuře JOB LEADER CZECH s.r.o. pozici Sales & Marketing managera. Jeho pracovní den je bláznivý a plný výzev. Zodpovídá za obchodní i marketingové aktivity a denně řeší své klienty. Co dalšího nám o své práci i agentuře prozradil?

Proč pracovat u nás?

Správný výběr, je to v co věříme:

Skvělou firmu tvoří lidé, jsme si plně vědomi, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci a děláme vše proto, aby se u nás citíli dobře. Zvládneme se povznést nad vlastní ego a respektujeme se navzájem.

 

Jsme rychlí a efektivní:

Máme zde mladý, dynamický a veselý pracovní tým – makáme jako o život a úspěchy umíme náležitě oslavit! Všichni si tu tykáme a rozhodně nehrajeme na žádná korporátní pravidla!

 

Jsme inovativní:

Snažíme se neustále inovovat a vyvíjet se. Nebojíme se zkoušet nové věci a bořit status quo.

 

Sázíme na odbornost:

Nejsme žádnými sběrateli, callcentristy a přeposílateli životopisů, s kandidáty se setkáváme a provádíme pečlivá výběrová řízení na profesionální úrovni odpovídajícím požadavkům klientů. Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými HR specialisty s bohatými zkušenostmi z různorodých oblastí např. bankovnictví a finance, výroba a průmysl, obchod, marketing, IT, farmacie, administrativa etc.. Naši zaměstnanci mají možnost neustálého rozvoje, pravidelně pořádáme různá školení, wokshopy a semináře dle našeho vlastního vzdělávácího systému.

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Milady Horákové 116/109
Praha 6-Hradčany, 160 00
IČO: 28545974
http://jobleader.cz/cs/

logo firmy: JOB LEADER CZECH s.r.o.