Co děláme

Záleží nám na spokojenosti a věrnosti našich zákazníků i kolegů. Chceme být tím nejlepším zaměstnavatelem mezi maloobchodními řetězci. Pokud vás nezajímá pouhé zaměstnání, ale hledáte zajímavou kariéru, Tesco hledá právě vás.

Tesco bylo založeno v roce 1919 ve Velké Británii Jackem Cohenem. Dnes má své obchody po celém světě. Do ČR vstoupilo Tesco v roce 1996. V současné době zde provozuje přes 200 obchodních jednotek a se svými bezmála 11 000 zaměstnanci patří k největším soukromým zaměstnavatelům v ČR. Velkou podporou obchodních jednotek je centrální kancelář v Praze, kde najdete zkušené odborníky z mnoha oblastí. Další velmi důležitou součástí společnosti je distribuční centrum, složitý logistický uzel, přes který proudí zboží do našich obchodů. Na vybraných obchodech se můžete zapojit také do týmu internetového obchodu jako vychystávač zboží pro zákazníky.

Tesco brigádník

Příběhy:

obrazek

Rozhovor s Provozní personální partnerkou Michaelou Žabčíkovou

Zajímá tě, jestli na brigádě v Tescu můžeš povýšit z pokladní/ho na manažera a jak třeba vypadá všední den provozní personální partnerky? Pak neváhej a mrkni na rozhovor!

Proč pracovat u nás?

Zajímá vás oblast maloobchodu a chcete se stát součástí mezinárodní inovativní společnosti?


Hledáte krátkodobý nebo i celoroční přivýdělek?


Díky skvělému týmu, který vám rád pomůže, rychle získáte pracovní zkušenosti, které budete moci využít při dalším kariérním růstu v rámci společnosti. U nás se rozhodně nenudíme, můžete se s námi účastnit sportovních i společenských akcí. Máme pro vás velmi jednoduchý způsob plánování pracovních směn, efektivně si tak můžete zorganizovat svůj pracovní a volný čas a při tom si přivydělat. O výhodách skvělé aplikace eShift se více dozvíte ve videu:

 

 

Rozhodnete-li se u nás pracovat nejen jako brigádník, můžete využívat ještě další výhody: - získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco - využijete až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let - odměňujeme loajalitu našich kolegů - můžete sportovat a relaxovat díky programu MultiSport a mnoho dalšího.

 

Tesco brigádník

Ostrava

Brigáda - obslužné pulty (Tesco Ostrava Hrabo... Brigáda

Brigáda - obslužné pulty, pokladna (Tesco Ost... Brigáda

Vychystávač/ka zboží pro internetový prodej(O... Absolventi

Brigáda - vychystávač/ka zboží int. prodej (O... Brigáda

Brigáda (Tesco Ostrava Hrabová) Brigáda

Brigáda (Tesco Ostrava Futurum) Brigáda

Pekař/ka (Tesco Ostrava-Třebovice) Absolventi

ODBORNÝ PRODAVAČ TESCO MOBILE (OSTRAVA FUTURU... Absolventi

Odborný/á Pracovník/ce technického úseku (Ost...

Tesco Stores ČR a.s.

Vršovická 1527/68b
Praha 10, 100 00
IČO: 45308314

logo firmy: Tesco Stores ČR a.s.