Do našeho kolektivu hledáme na pozici obchodní manager junior pro tuzemský trh dynamickou, samostatnou osobnost, která nám pomůže při denní komunikaci se zákazníky, obchodní agendou, organizací školení a seminářů a s dalšími podpůrnými aktivitami.

Požadavky:
Pokud umíš pracovat s PC (Word, Excel, PowerPoint), máš aktivní a pozitivní přístup, odolnost vůči stresu, nadšení pro učení se novým věcem, výborná komunikace.
Jsi aktivní řidič a nebojíš se nových výzev, rádi tě přivítáme v našem týmu.
Se vším ostatním ti pomůžeme. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Bydliště: Zlín a blízké okolí.
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Čeká tě denní komunikace se zákazníky, práce s objednávkami a fakturami, aktivní rozvíjení obchodních příležitostí, budeš se podílet na tvorbě marketingových materiálů, organizovat propagační akce.

Nabízíme:
Přátelský kolektiv, který ti bude oporou, zázemí stabilní firmy, která je na trhu již 30 let, možnost získání praxe na projektech, práci s velmi zajímavým produktem a cílovou skupinou (lékaři, hasiči, složky IZS a další), možnost dalšího růstu.

Pokud splňuješ výše uvedené požadavky, zašli svůj životopis s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 26 600 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓