Skupina Baltaci působí ve Zlínském regionu jako významný provozovatel několika hotelů, restaurací a cateringového centra.
Své řady doplňuje o pozici Recepční na HPP. Jste komunikativní a máte příjemné vystupování? Baví Vás práce s lidmi a cestovní ruch? Tak jste pro tuto pozici přímo stvořeni.
Náplň práce:
• ubytování hostů (příjezdy, odjezdy)
• komunikace s hosty a zaměstnanci hotelu
• administrativa
• operativní řešení problémů
• zajištění chodu recepce

Požadujeme

• příjemné vystupování, komunikativnost a upravený vzhled
• kladný vztah k práci, novinkám a prozákaznický přístup
• znalost AJ na komunikativní úrovni psanou i mluvenou formou, další jazyky výhodou
• organizační schopnosti a práce v týmu
• pozitivní zájem o hotelnictví a služby
• zkušenosti v oboru výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

• práci na hlavní pracovní poměr
• směny Po-Pá 7:00-15:30, 15:30-24:00, víkendy a svátky 8:00-20:00
• nástup možný podle domluvy
• zázemí stabilní společnosti působící na trhu gastronomie a hotelnictví řadu let
• moderní pracovní prostředí
• systém firemních benefitů
• stravenkový paušál
• práci v centru Zlín
• možnost osobního a profesního růstu
• stravování za zvýhodněnou cenu

Pracoviště: Lešetín II 651, Zlín
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Baltaci Atrium s.r.o.
Zadavatel: Jitka Juříčková
Lokalita: Zlín
Zavolat: Zobrazit kontakt 605597974
Baltaci Atrium s.r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓