Informace o pracovním místě

Lázeňské hotely MIRAMARE přijmou do svého týmu

ČÍŠNÍKY A SERVÍRKY pro provoz v Lázeňském hotelu NIVAMARE Pozlovice.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• nabídka, servis pokrmů a nápojů

• dodržování zásad stolování, hygienických předpisů

• součinnost a spolupráce s hotelovou kuchyní a ostatními úseky hotelu

• udržování čistoty a pořádku na pracovišti

POŽADUJEME

• vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit

• flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků

• přirozený projev, preciznost a smysl pro detail

• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

NABÍZÍME

• příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě

• motivující finanční ohodnocení (základ ní plat + příplatky + bonusy)

• roční odměnu

• samostatnou práci a možnost seberealizace

• zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci ROYAL SPA

• možnost zajištění ubytování a zaměstnaneckého stravování

• příspěvek na dopravu

Pracoviště: Pozlovice, Pozlovice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 25 500 - 27 500 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.