Informace o pracovním místě

Náplň práce:

" Montáž a demontáž vstřikovacích forem

" Seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL

" Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců

" Analýza vad a jejich následné odstraňování

" Dodržování pracovních postupů a instrukcí

" Úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy ZP

Požadujeme:

" SOÚ vzdělání

" 1 a více let praxe v oboru

" Znalost technologie vstřikování plastů

" Práce ve 3-směnném provoze, 7,5 hodinové směny, víkendy volné

" Zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)

" Znalost práce na PC (výhodou)

" Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

" Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

" Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi

" Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

" Firemní benefity - prémie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky

" Zvláštní volno 3 dny

" Nástup možný ihned, nebo dohodou

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-15:00

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.