Pracovní doba - v souladu s § 79 odst. 1 zákoníku práce a její rozvržení nerovnoměrně (pondělí - neděle), 12 hodin/směna.
Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle započitatelné praxe na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.).

Náplň práce:
- Poskytování komplexní ošetřovatelské péče, např. aplikace léků, péče o chronické rány apod.
- Vedení zdravotnické dokumentace.
- Vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny.

Požadavky:
- Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
- Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
- 25 dnů dovolené v kalendářním roce.
- Příspěvek FKSP a zaměstnavatele na stravování.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:30-16:30.

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 28 340 - 41 780 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!