Informace o pracovním místě

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství nebo zpracování plastů,

technické myšlení,

organizační schopnosti, vyjadřovací schopnosti,

znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1,

zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky,

znalost práce v Microsoft office (min. word, excel, powerpoint),

řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce:

Vedení technického úseku,

realizace výzkumných a vývojových projektů a činností,

spolupráce a zodpovědnost za výrobu prototypů,

spolupráce a zodpovědnost za zpracování technické dokumentace,

spolupráce na zpracování nabídek obchodních agend,

spolupráce a zodpovědnost za přípravu podkladů pro certifikaci a testování nových výrobků,

zpracování podkladů pro patenty, průmyslové vzory, užitné vzory.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail:

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓