Aktuálně vybíráme nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže v našem krásném zázemí ve Zlíně.
Pokud hledáš práci ve které se opravdu nudit nebudeš, čti dál :-)
Náplň práce:
Administrativní práce (emaily, komunikace s našimi obchodními partnery, klienty, práce na počítači,
příprava smluv)
Servis stávajících i nových klientů
Komunikace s klienty
Práce jak v kanceláři, tak i v terénu
Vzdělávání se (školení, workshopy)
Co požadujeme:
Hledáme především člověka, který má potřebu seberealizace a chce se ve své práci skutečně rozvíjet.
Někoho, kdo je maximálně spolehlivý a plný energie. Jsme si vědomi toho, že takových lidí je málo a na
oplátku Vám nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení.
Profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi
Samostatnost
Schopnost pracovat v dynamickém prostředí
Výborná komunikace s lidmi
Spolehlivost a profesionalita
Perfektní práce s počítačem
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
Řidičský průkaz sk.B - VLASTNÍ AUTO
Čistý trestní rejstřík
Časovou flexibilitu
Zásadní pro nás je Vaše ochota na sobě pracovat. Projdete naším profesionálním školícím programem,
tudíž nepožadujeme předchozí praxi v oboru.
Co nabízíme:
Skvělý kolektiv a příjemné vedení
Stabilní, dlouhodobé a svobodné zázemí SMS Finance, a.s.
Nadstandardní fixní plat + provize + odměny + osobní ohodnocení za výsledky
Osobnostní rozvoj
Krásné a moderní pracovní prostory v nejvyšší budově ČR
Příspěvek na mobilní telefon, notebook (za výsledky)
Firemní tarif Multisport karta
Teambuildingy a firemní akce
Pokud si myslíš, že je tato příležitost právě pro tebe, neváhej se nám ozvat. Nudit se s námi rozhodně
nebudeš :-)

Firemní tarif, příspěvky na mobil, notebook, automobil, Multisport karta a mnoho dalšího

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 9:00-17:00

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 40 000 - 80 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓