Informace o pracovním místě

Náplň práce: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví

Požadujeme:

- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

- základní znalost účetnictví a daňové problematiky, práce s MS Office (Excel, Word) výhodou

- znalost programu Pohoda a Ekonom výhodou

Nabízíme:

- nástupní plat 22 000 - 31 000 (hrubý měsíční plat)

- roční odměny, zaměstnanecké benefity

- perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti

- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje, vzdělání a kariérního postupu

- výkon práce v centru města Zlína

Nástup: 1.3.2024

- možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje a vzdělání

- zaměstnanecké benefity (výuka angličtiny, plavenky, cvičení, sick days a dovolená navíc po prvním roce)

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 22 000 - 31 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)