Informace o pracovním místě

Náplň práce:

Administrativní práce na oddělení kvality, přepis dat a rozměru z výkresu do excelu, měření plastových dílů na 3D profilprojektoru a posuvkou.

Požadujeme:

-SŠ vzdělání

-Schopnost orientace a čtení technických výkresů - výhodou

-Znalost práce na PC především MS Office Excel

-Samostatnost, flexibilita, aktivní přístup, schopnost nést zodpovědnost

-Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

-Program vzdělávání

-Stravenkový paušál

-Benefity na volnočasové aktivity (masáže, wellness, vitamíny )

-Podpora vzdělávání

-Penzijní připojištění

-Bonusové volno

-Firemní akce

-Nástup možný dle dohody

Kontaktujte emailem, telefonicky (8-15 hodin) nebo osobně na adrese U Tescomy 247, Zlín-Lužkovice PO-PÁ od 8 do 15 hodin.

Pracoviště: Zlín, Zlín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 24 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓