„Ideální práce ve Vašem městě“

Řidič vozidla nad 3,5 t. - čistá mzda 26 000 - SPĚCHÁ!!

firma: FROGMAN s.r.o.>>

Do dynamicky se rozvíjející firmy hledáme kolegu na pozici řidiče, který žije trvale v TRENČÍNĚ, případně v blízkém okolí Trenčína!!. Naše společnost se zabývá poskytováním komplexních služeb pro internetové obchody (www.postabezhranic.cz). Naše služby zahrnují přepravu kusových zásilek, skladování zásilek, balení zásilek, prodej obalového materiálu, kancelářských potřeb, tonerů aj.

Popis pozice: jedná se o rozvozy zásilek z SK do ČR (přesněji z TRENČÍNA do ZLÍNA) a zase zpět ve všedních dnech, pondělí až pátek, od 11 hod do 20 hod

Čistá mzda: 26 000

Prosíme, aby odpovídali pouze ti z vás, kteří o práci opravdu stojí!! a splňují uvedená kritéria výběru!... pouze ti budou pozvání na osobní pohovor do sídla společnosti.

Požadujeme

Požadujeme řidičský průkaz skupiny C!!.. platný profesní průkaz řidiče, digitální kartu řidiče, psychotesty, praxi v řízení vozidel nad 3,5 t minimálně 2 roky, spolehlivost!

Nabízíme

Nabízíme práci v mladém, příjemném kolektivu, čistou mzdu, bonusový program, odměny, příspěvek na stravné, volné víkendy

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Rybníky IV 738 , Zlín
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: 26 000 Kč/měsíčně
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: OSVČ, Důchodce
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: FROGMAN s.r.o.
LOKALITA: Zlín
  • ID INZERATU: 2440637
  • VLOŽENO: 22.08.2017
  • ZOBRAZENO: 64

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓