Shop assistant (prodavač/ka) - Office Shoes, OC Zlaté jablko (HPP; benefity)

firma: Shoebox CZ s.r.o.>>

Jeden z největších prodejců obuvi Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel řetězce prodejen Office Shoes v České republice hledá nové kolegy a kolegyně na pozici Shop assistant - prodavač/ka do rozšířené a modernizované prodejny Office Shoes v OC Zlaté jablko, Zlín.

Pokud máte rádi práci s lidma a boty! Hledáme právě vás! :)

Termín nástupu: 14. února 2017
Druh pracovního poměru: HPP - hlavní pracovní poměr

Pracovní náplň:
- zákaznický servis
- péče o vzhled prodejny
- PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Požadujeme

- příjemné vystupování a komunikativnost
- časová flexibilita a spolehlivost
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- zajímavou práci v příjemném prostředí a mladém dynamickém kolektivu
- zázemí stabilní firmy
- HPP směny krátký/dlouhý týden
- možnost profesního růstu, vzdělávání pracovníků
- motivující platové ohodnocení a benefity (Provize z prodeje, Sleva na firemní zboží, Pravidelný příspěvek na pracovní obuv)

Těšíme se na nové posily našeho týmu! :-)

ADRESA PRACOVIŠTĚ: Náměstí Míru 174 , Zlín
DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 2
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Základní
FIRMA: Shoebox CZ s.r.o.
LOKALITA: Zlín
  • ID INZERATU: 2111536
  • VLOŽENO: 16.01.2017
  • ZOBRAZENO: 521

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓