Jsme tradiční firma s 30letou historií, která vyrábí tradiční a barefoot obuv. Sídlíme ve Valašských Kloboukách a do našeho týmu hledáme kreativního a nadšeného kolegu na pozici Marketingový specialista pro tvorbu obsahu a fotografování.

Náplň práce:
- Focení produktů pro sociální sítě a webové stránky
- Natáčení produktových videí
- Postprodukce fotografií a videí
- Tvorba a správa propagačních materiálů
- Vytváření a publikace příspěvků na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
- Práce s administrací e-shopu
- Tvorba a rozesílka newsletterů
- Práce s interním systémem

Požadujeme:
- Chuť učit se novým věcem a sledovat trendy v oblasti sociálních médií
- Samostatnost a iniciativu při práci na svěřených i vlastních projektech
- Schopnost tvořit poutavý a kreativní obsah
- Silné dovednosti ve fotografování a postprodukci
- Praxe v online prostředí výhodou
- Znalost anglického jazyka
- Dovednost psát marketingové texty

Nabízíme:
- Práci v dynamickém a kreativním prostředí s možností seberealizace
- Příležitost pracovat v tradiční firmě s dlouholetou historií
- Podporu při osobním i profesním rozvoji
- Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí ve Valašských Kloboukách

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis a motivační dopis na Těšíme se na vaši odpověď!

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sick days

Pracoviště: Valašské Klobouky, Valašské Klobouk...
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓