Hledáme SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO A KOMUNIKATIVNÍHO kolegu/kolegyni na pozici PRODEJCE motorkářských doplňků a náhradních dílů na prodejně Motoshop MCF ve Slušovicích

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na prodejně
Vystavování prodejních dokladů
Kontrola cen a doplňování zboží na prodejně
Práce na PC
Pracovní doba Po-Pá 9:00-13:00 a 14:00-18:00

Základní požadavky:
Příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem
Aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi
Ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Zkušenost s maloobchodním prodejem výhodou, ale není nutná
Kladný vztah k motosportu a osobní zkušenosti s jízdou na motorce jsou vítány.

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

POZN: Zájemci se hlásí osobně, tel. nebo e-mailem.

Pracoviště: Slušovice, Slušovice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 22 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)