Informace o pracovním místě

Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.

Náplň práce: provádí zdravotní ošetřovatelskou a rehabilitační péči klientům s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, zajišťuje vedení zdravotnické dokumentace dle platných norem, zajišťuje kontakt s lékaři a lékařskou pohotovostí.

Nabízíme práci v prostředí organizace s pevným a stabilním zázemím, která v Otrokovicích funguje již 30 let.
strukturovaný životopis na adresu: (tel.:
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: všeobecná zdravotní sestra

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Pracoviště: Otrokovice, Otrokovice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 240 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.