Detektiv/Operátor kamerového systému: OTROKOVICE

firma: Bohemia Marten Security s.r.o.>>

Hledám schopné, zodpovědné lidi s chutí pracovat na pozici Detektiv/Operátor kamerového systému pro obchodní dům v Otrokovicích. Ocením praxi a Certifikát strážného, ale nabízím také zaškolení nováčkům. Kontaktujte mne emailem e.mazurova@bohemiamarten.cz nebo telefonicky kontaktovat telefonicky >> .

Náplň práce:
- zajištění ostrahy prodejny
- práce s kamerovým systémem
- dodržování daných bezpečnostních předpisů
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme

- věk min. 18 let
- čistý Výpis z trestního rejstříku
- spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu
- schopnost samostatné i týmové práce
- praxe v oblasti security – výhodou
- Certifikát strážného (zajistíme)

Nabízíme

- práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet
- nástupní mzda 75 Kč čistého/hod., při odvádění kvalitní práce adekvátní růst hodinové mzdy
- odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti 100-1000 Kč
- přístup do firemního systému kde lze online kontrolovat naplánování směn, odpracované hodiny, aktuální výdělek, odměny za výkon - taktéž jako mobilní aplikace
- nástup možný ihned

DATUM NÁSTUPU: Ihned
MZDA: 12 000-18 000 Kč/...
POČET MÍST: 2
ÚVAZEK: Plný, Zkrácený
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi, Důchodce
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Základní
FIRMA: Bohemia Marten Se...
LOKALITA: Otrokovice
  • ID INZERATU: 2117108
  • VLOŽENO: 11.01.2017
  • ZOBRAZENO: 140

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.