Informace o pracovním místě

ND
Náplň práce:
* výroba plastových trubek v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno
* obsluha vytlačovacích linek
* balení, manipulace, paletizování
* mezioperační kontrola kvality
* místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme:
* výuční list výhodou
* manuální zručnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost
* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se
* dodržování pravidel týmové práce
* flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce)
Nabízíme:
* práce vhodná i pro absolventy
* nástup možný ihned
* náborový bonus 20 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících
* nástupní plat dle zkušeností a praxe
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* perspektivu dalšího růstu
* stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: firemní akce, příspěvek na vzdělávání, dovolená navíc, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, závodní stravování, cafeterie, multisport karta, příspěvek na dojíždění a další.

Pracoviště: Napajedla, Napajedla
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!