Informace o pracovním místě

Požadujeme:

Vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit

Samostatnost a zodpovědnost

Přirozený projev, preciznost a smysl pro detail

Flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. Víkendů

Trhané směny 6:00 - 20:00 (pauza 14:00 - 16:30)

Pracovní náplň:

Servis pokrmů a nápojů (bez kasírování)

Dodržování zásad stolování, hygienických předpisů

Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Spolupráce s ostatními úseky hotelu

Příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně.

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek až 10 tisíc. Stálý profesní růst, možnost přechodného ubytování, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké stravování, odměny za životní jubilea, roční odměny, bonusy, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card, výměnné rekreace v ČR a SR

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 8:00-15:00.

Pracoviště: Luhačovice, Luhačovice
Datum nástupu: 06.03.2024
Mzda: 24 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓