Do našeho výrobního týmu ve vsetínských Bobrkách hledáme novou posilu (m/ž) na pozici
VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ:

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM
- seřizování výrobních linek
- předepsané kontroly výrobků
- zodpovědnost za svěřené pracoviště

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
- SOU nebo SŠ strojírenského zaměření
- praxi v oblasti strojírenství výhodou
- znalost práce na PC
- technické myšlení, pečlivost, trpělivost
- ochotu a schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost a samostatnost

BONUSY A VÝHODY
- odpovídající finanční ohodnocení (mzdy navýšeny od dubna 2024!)
- v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
- týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
- 8000 Kč/rok na sport, kulturu a zdraví
- dotované stravování/stravenky (160 kč)
- finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
- výhodné mobilní tarify
- úrazové a penzijní připojištění

Těšíme se na Vaše životopisy.

Pracoviště: Vsetín, Vsetín
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓