Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD a RD.

NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro investiční záměry včetně dotačních titulů, vedení a správa majetku obce včetně příslušných agend.

POŽADUJEME:

- Ukončené středoškolské vzdělání

- Výborná znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, portály orgánů)

- Řidičský průkaz skupiny B

- Společenská úroveň jednání a vystupování

- Orientace v právních předpisech souvisejících s činností (Zákon č. 128/2000 Sb., Zákon č. 500/2004 Sb., Zákon č. 89/2012 Sb., Zákon č. 137/2006 Sb., Zákon č. 283/2021 Sb.

- Orientace v mapách

PRVNÍ KONTAKT: bližší informace k výběrovému řízení najdete na webových stránkách obce: www.obec-lesna.cz, dotazy telefonicky na čísle do 24.4.2024, vybraní/é uchazeči/ky budou pozváni/y k výběrovému řízení, které se bude konat dne 29.4.2024 ve 13:00 hodin.

Pracoviště: Lešná, Lešná
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 18 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!