POŽADUJEME: základní znalost čtení výkresové dokumentace, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, svědomitost, spolehlivost a pracovitost

NÁPLŇ PRÁCE: Náplň práce obsahuje lepení a vystrojování dílů pro kolejová vozidla, dokončovací operace pomocí pneu nářadí a obsluhu průmyslového robota pro ořez a vrtání dílů.

NABÍZÍME: proplacení kurzu Evropský praktik lepení (EAB), po absolvování kurzu lepení u certifikované společnosti finanční a kvalifikační růst, možnost zapracování v průmyslovém parku, na CNC strojích nebo průmyslových robotech KUKA. Firemní benefity jako dotované firemní stravování, sick-day, výhodný mobilní tarif, příspěvek na dopravu, příspěvek na sportovní a kulturní aktivitu, až 5 dnů dovolené navíc.

PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti v pracovní dny v čase 8:00 - 15:00 hod nebo telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.:, popř. emailem:

Pracoviště: Střelná, Střelná
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓