POŽADUJEME: ÚSO, SŠ, VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s řízením a organizací zaměstnanců ve výrobě, znalost práce na PC (MS Office), manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilita, schopnost samostatného rozhodování, proaktivní přístup k řešení provozních situací, odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 - výhodou, řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE: organizace a řízení týmu pracovníků ve výrobě tepelné a elektrické energie, zajištění a dodržování plánu výroby, zajištění a dodržování plánu revizí, servisu a údržby zařízení, podílení se na odstraňování závad a údržbě zařízení, odpovědnost za dodržování pravidelných školení, BOZP a PO na pracovišti

NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možrnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, zaměstnanecké benefity.

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu:

Pracoviště: Vsetín, Vsetín
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓