POŽADUJEME: Hledáme pracovníka / pracovnici na úklid, zkrácený úvazek 6 hodin týdně (úklid probíhá ve dnech PO, ST a PÁ, 7:00 - 9:00 hod.). Místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením. Požadavky: pracovitost, spolehlivost, samostatnost.

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o úklid kancelářských a společných prostor. Místem výkonu práce je: 4. května 287, Vsetín.
NABÍZÍME: práce na pracovní smlouvu s možností prodloužení, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, práce s profesionálními přístroji a přípravky. Prémie za dobře odvedenou práci, možnost nákupu čistících prostředků za zvýhodněné ceny

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá 8,00 - 13,00 paní Kateřina Ostrezy, tel.:, e-mail: Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.
ov.e.18.4.

Pracoviště: Vsetín, Vsetín
Datum nástupu: 13.05.2024
Mzda: 5 500 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓