Informace o pracovním místě

LISAŘI*

POŽADUJEME: SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou, praxe s obsluhou strojů
základní znalost práce na PC, přesnost, pozornost při práci, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lisu, výměna nástrojů a svitků, průběžná kontrola výlisků po celou dobu výroby.
NABÍZÍME: práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek, firemní akce, atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Po - Pá 8:00 - 15:00 paní Pechalová Adéla, tel.:, nebo emailem na adresu: popř. osobně na pracovišti, Po - Pá 8:00 - 15:00 hod

23.3.2023 MÍSTO ZRUŠENO NA ŽÁDOST ZAMĚSTNAVATELE !!!

Pracoviště: Leskovec, Leskovec
Datum nástupu: 01.11.2022
Mzda: 22 500 - 29 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.